Kontakta oss - Betelskolan

Expeditionens öppettider

Måndag 7-13
Tisdag 7-16
Onsdag 7-13
Torsdag 7-12
Fredag 7-12

Ring oss

Betelskolans expedition
0703-82 43 30

Betelskolans fritids
0705-30 14 09

Betelskolan skolkök
0730-34 11 06

Adress

Betelskolan
Lindblomsvägen 21
475 42 Hönö

Hitta till Betelskolan

Rektor

Ingrid Ploghed
ingrid.ploghed@betelskolan.nu
0730-20 90 49

Biträdande rektor

Christer Olofsson
christer.olofsson@betelskolan.nu
0703-14 22 26

Fritidsansvarig

Michael Lundwall
michael.lundwall@betelskolan.nu
0705-30 14 09 (fritids)

Administratör

Mariette Flander
mariette.flander@betelskolan.nu
Exp: 0703-82 43 30

Studie- och yrkesvägledning

Maria Flising
maria.flising@betelskolan.nu
Exp: 0703-82 43 30

Skolsköterska

Gun Lindberg
gun.lindberg@betelskolan.nu
0790-57 68 78
Jobbar tisdag och onsdag.

Skolkurator

Josefina Hilding
Exp: 0708-14 8583
Jobbar måndag och varannan onsdag (ojämn vecka).

Ordförande Betelförsamlingens skolstiftelse

Lehna Rönneklev
lehna.ronneklev@betelskolan.nu